«God Jul» fra menigheten i Dungshi

De fleste kirkene på Taiwan feiret jul denne fjerde helgen i advent, siden ingen har fri i juledagene. Julen er virkelig menighetenes fest der alle bidrar med sang, spill, opptrinn og forkynnelse av julens budskap.

Menigheten i Dungshi sender oss bilder og video som en julehilsen til venner i Norge. De har hatt en fantastisk helg med juleprogram i kirken lørdag kveld og julegudstjeneste med dåp av 11 personer på søndag! Julens budskap har nådd mange – og de ber og arbeider for at flere vil ta imot Jesus som sin frelser!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: